דלתות יוקרה מעוצבות לבית

ההחלטה לבצע שיפוץ לבית גוררת עמה לא מעט לבטים מה לשפץ, אך מה שבטוח הוא שאם לא מדובר על שיפוץ לשם התחזוקה, אלא שיפוץ לשם שינוי מראהו הפנימי של הבית, החלפת הדלת אינה נמנעת. אם שיפצתם את הבית במטרה להפכו מבית כפרי חום לבית מודרני אפור-לבן הדלת צריכה להיות מוחלפת, וכמובן – אם המעבר הוא לעיצוב הכפרי החום, הדלת הלבנה-אפורה תהיה פיל לבן באמצע הבית, והחלפה היא שנדרשת. בשונה מהחלפת מוצרים אחרים, החלפת דלתות דורשת מעט מידע שכדאי יהיה לצרוך במאמר זה.
 
בחירת ספק הדלת - בחירה קריטית שתהיה לה משמעות על החיים שלכם
 
נניח שמצאתם חנות עם הדלת שאותה בדיוק חיפשתם, וחנות אחרת בה הדלת, איך לומר, לא בדיוק יצירת האומנות העיצובית שביקשתם. האם יש לקנות מיד בחנות עם הדלת המעוצבת? אם המאמר היה עוסק בקניית בובות לילדים היינו אומרים לכם "כן", אבל לא כך היא. דלת מהווה מוצר שיכול להיהרס, להיסדק, להתעקם, לא להיסגר, ועוד מרעין בישין שונים שלא הייתם רוצים שיקרו לכם: מעבר לעובדה שחשוב לבדוק ביסודיות את הדלת גופא כדי למנוע תסריט כזה, צריך גם לבדוק מהי הכוונה של הספק שלכם, ועד כמה הוא צפוי לעזור לכם אם מקרה כזה קרה בדלת שלכם.
 
דלתות יוקרה לבית
 
בדיקה יסודית של הדלת
 
ציפוי להגנה על הצבע: חשוב לוודא שלדלת יש ציפוי להגנה על הצבע. או ציפוי למינציה, או ציפוי צבע בתנור או ציפוי פורניר. אם אין ציפוי הגנה על הצבע, צפויה לכם דהיית צבע מהדלת תוך זמן קצר.
 
רכיבי פרזול תואמים למציאות: רכיבי פרזול שיעמדו מוצקים כסלע איצתן. שבירת פרזול בדלת פתיחה, למשל, תעלה לכם הרבה יותר מאשר לתקן את הדלת עצמה, ולכן חשוב לוודא שצירי הדלת עשויים מחומר עמיד וחזק כמו ברזל מגולוון או דאבל טי.
 
ציפוי להגנה פיזית על הדלת: ציפוי שמטרתו היא אחת ויחידה. לשריין את הדלת ולהגן עליה מפני ניסיונות שבירה. הציפוי האולטימטיבי לכל דלת למימוש מטרה זו הוא כמובן הפולימר.  
 
בדיקה יסודית של ספק הדלת שמולכם
 
הספק חייב לתת לכם אחריות של 7 שנים לפחות על הדלת, ולספק לכם שירות חינם, ללא תמורה כספית במהלך ה- 7 שנים על התקלות הבאות:
 
הנמכת דלת - הדלת נעשית נמוכה עד כדי מתן 'נשיקה' לרצפה שלא מאפשרת לכם להזיז אות כשאתם נכנסים הביתה או סוגרים את הדלת.
 
עיקום דלת - הדלת עקומה ביחס למשקופים ולמפתח. היא אינה נסגרת ואינה ננצרת על מסגרתה.
 
שבר בפרזול - תיקון פרזול וידיות דלת שבורות או החלפתן.
 
פנו אל חברת דלתות לרכישת דלתות יוקרה מעוצבות לבית!