דלתות פנים - השוואת מחירים

אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד מתומחרות דלתות פנים, ומה גורם לשינויי המחיר, הלכה למעשה, כאן תוכלו למצוא לא מעט פריטי מידע הקשורים לשווין של דלתות והדרך לתמחר אותן בצורה הוגנת, כפי שקורה בשווקים הלכה למעשה. דלתות פנים, בשונה מדלתות כניסה אינן נושאות עמן אופי בטיחותי מזווית הנעילה שלהן, אלא צריכות להיות מאופיינות בשני פרמטרים אחרים: דקורטיביות ומתאימות לבית לו הן מיועדות וכמובן – אוטמות, ובולמות רעשים. במילים אחרות, הדלת צריכה להיות יפה וגם אקוסטית.
 
דלת פתיחה לבודה עם אטם כפול
 
דלת אטומה בעלת משקוף עבה. כלפי חוץ הדלת נמצאת מאחורי המשקופים של הגג והקיר. כלפי פנים היא יוצרת קו ישר עם משקופי הפנים. בצורה זו נשמר האטם האקוסטי וגם היופי והחן התלת ממדיים קורנים כשמתבוננים ביחס בין המשקופים החיצוניים לבין הדלת. הדלת מצטיינת במיוחד במקומות בהם האטימה האקוסטית הזו נדרשת, כמו למשל באולפנים או בחדרי ילדים/הורים בהינתן שהילדים עדיין קטנים ורוצים קצת שקט כשנמצאים בתוך החדרים. באשר למחיר, הוא צפוי לעלות בהשוואה לדלת בעלת נתונים דומים הנמצאת בתוך משקוף רגיל ולא לבוד, וכל שכן – אם אין לה אטם כפול שמעלה את המחיר בשל תכונותיו האקוסטיות.
 
דלתות הזזה
 
פתרון מושלם לחדרים עם מפתחים צרים. ההשקעה אינה גדולה ואינה מצריכה בדיקה מדוקדקת של המתקין, בשונה מהתקנת ארונות הזזה, בה יש צורך לבדוק האם הפתח מספיק בשביל חציבה. בדלתות – מדובר במוצר דק שניתן לחציבה בכל קיר בעל עובי סטנדרטי. גם דלת הזזה נבדלת במחירה ביחס לדלת הזזה אחרת אם, למשל, דלת ההזזה מעוצבת בסגנון מיוחד כמו היפני, או המודרני המבוסס על חלונות צד עבים. כמובן שדלת הזזה דו כנפית מייקרת את המחיר ביחס לדלת הזזה חד כנפית. טיפ חשוב: עבור חדר בו נדרש שקט או חדר אולפן אין לרכוש דלת הזזה משום שהיא לא דלת אקוסטית כמו זו עם האטם הכפול.
 
דלת פנים
 
דרכים בהן ניתן להשיג מחיר מופחת על הדלתות
 
1. רכישה סיטונאית של כל תכולת דלתות הבית מזכה, לרוב, בהנחה על בסיס סיטונאי.
 
2. רכישת הדלתות במועדים מיוחדים: מחג ויום טוב ועד לתאריך אזרחי חשוב כלשהו.
 
3. רכישת דלתות במסגרת סיילים ומבצעים על מק"טים מסוימים.