טיפים לבחירת גזיבו לחצר הבית

מעוניינים לדעת כיצד לגבש גזיבו בחצר הבית? במאמר זה אנו מביאים את כל הטיפים שתצטרכו על מנת לממש זאת על הצד הטוב ביותר. גזיבו, למי שלא מכיר, הוא מבנה מקורה אשר בשונה מפרגולה יש בו גם קירות ולכן הוא מתחם בילוי קטן שמספק גם הצללה וגם שהייה ארוכת טווח למבקשים לבלות בחצר. העיצוב שלו נובע בעיקרו מהמזרח הרחוק אך ניתן לגבשו גם בטכניקות אומנות מודרניות. במאמר זה נביא את הטיפים החשובים ביותר לאפיון ההתקן, כך שיתאים לכל גינה או חצר שאתם מבקשים להטמיע בה אותו.

עיצוב בסיסי של גזיבו בחצר הבית

עיצוב בסיסי של גזיבן מתבסס על שני פרמטרים חשובים, מבנה הקירות ומבנה הגג. בדרך כלל, המבנה של הגזיבו הוא מצולע סגור, אך ישנם מעט דגמים בהם מדובר בקירות עגולים. חשוב לבחור בהתאם למה שנראה לכם הכי נכון לשילוב בחצר שלכם. את הבחירה יש לבצע באמצעות הדמיית מחשב של חנות פתרונות הצללה המציגה את הגזיבו'ז האפשריים, אותם ניתן להשוות לחצר שלכם: גזיבו מעץ לבן, גזיבו עם גג רעפים, גזיבו עם גג פגודה ועוד.

בחירת חומרי גלם איכותיים – כל תעשו זאת נכון

חשוב לבחור בעצים איכותיים של חנות פתרונות הצללה ייעודית מעץ. שם, אתם מקבלים עצים עם תעודת אחריות לשימור למשך שנים רבות. עצים אלו שורדים בגשם ובלחות עברו אימפרגנציה ושימון ייעודיים לספק לכם מענה בחצר. ניתן לבחור גזיבו מעץ במבוק עמיד שהוסב לשימוש ביתי, לצד גזיבו מעצים עמידים כמו טיק ודומיו שעברו טיפולים מלאכותיים לפני השיווק לבית הלקוח.

אפיון הפונקציות של הגזיבו

הפונקציה החשובה ביותר בגזיבו היא ההכלה: כמה אנשים הוא צריך לאכלס? יש לבחור דגם עם שטח שיבטא את שאיפתכם באמצעות התבוננות במפרטים טכניים של גזיבו בסעיף המידות. בנוסף, אם בכוונתכם לדאוג שהוא ישמש במקום ריהוט גן, ניתן לבחור דגם שיש בו ספסלים היקפיים מוטמעים מסביב לקירות הפנים. דגם זה מאפשר ישיבה של שעות ארוכות בחצר בחדווה ובהנאה רבה וחוסך רכישת תשתיות גן רבות כמו פרגולות וריהוט גן בנפרד. פונקציות אלו יממשו בגזיבו שלכם את כל הנדרש ממנו.